073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

P2062284Перша субота цього місяця в ХНУМГ імені О.М. Бекетова - 6 лютого 2016 року, була емоційною, яскравою і наповненою цікавими подіями. Університет зустрічав більш ніж 400 гостей в свій тематичний День відкритих дверей «Успішний студент - 2016».

У холі гостей зустрічали волонтери-студенти і творча когорта університету – студенти факультету архітектури, дизайну і образотворчого мистецтва, які малювали шаржі та знайомили зі своїм роботами гостей.

Всі факультети, кафедри та центри Університету надали важливу і необхідну інформацію для майбутніх студентів – різноманітність спеціальностей, можливість застосування отриманих знань на практиці, як в Україні, так і за кордоном. Абітурієнти дізналися про можливості підтримки в створенні власного бізнесу, участі в міжнародних проектах і перспективи працевлаштування.

Перед учасниками Дня відкритих дверей виступили ректор ХНУМГ імені О.М. Бекетова, професор Володимир Миколайович Бабаєв, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Леонідович Сидоренко і відповідальний секретар приймальної комісії, проректор Олександр Іванович Малєєв.

Абітурієнти отримали детальну інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання, про нові спеціальності Університету і правила прийому.

P2062314P2062364

А найголовніше, наші гості мали можливість отримати повне уявлення про життя студентів ХНУМХ імені О.М. Бекетова під час конференції-презентації «Успішний студент - 2016», ведучими якої були Влад Кравченко і Роман Марченко, представники команди КВК Університету.

Студенти університету Дарина Бало, Валерія Заварзіна, Валерія Бортнік, Аліна Гаруст, Аліна Охрімович, Влад Піндер і Руслан Корнієнко презентували свої факультети і розповіли про можливості особистісного та професійного розвитку в Університеті.

P2062413P2062431

Для шанувальників selfie були організовані фотозони – крісло успішного управлінця і фоторамка Instagram. Творчий і ліричний настрій свята створювали студенти 1 курсу Микита Тининика і Владислав Єпік, виконуючи свої улюблені пісні для майбутніх студентів. Для найсміливіших учасників Дня відкритих дверей була можливість виступити разом з дуетом.

Всі бажаючі мали можливість прийняти участь в розіграші призів від Студентського профкому та Студентського сенату. Переможці отримали цінні подарунки від Студентського профкому, Студентського сенату і головний приз Університету – сертифікат на безкоштовне навчання на підготовчих курсах. Саме його отримала учениця Бабаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Чучугіна Наталія Олександрівна. Вітаємо переможницю!

P2062464P2062521

Після заходу в актовій залі абітурієнти змогли відвідати екскурсії, організовані нашими студентами і спеціальну виїзну екскурсію в архітектурно-художні майстерні "ARHOUSE".

Також в цей день для лідерів учнівського самоврядування Харківської області практичний психолог Центру доуніверситетської освіти і кар'єри, тренер МЖПЦ «Ла Страда - Україна» Хасая Світлана Анатоліївна провела тренінг «Ефективна комунікація. Безконфліктне спілкування» в рамках школи розвитку.

«Мер міста». Школярі змогли побути спікерами, навчитися слухати свого співрозмовника, а також змогли пройти тести і визначити конфліктні сторони особистості, знання яких є необхідною навичкою спілкування.

Ми запрошуємо учнівську молодь на заняття школи розвитку «Мер міста», які проходять кожного першого і третього вівторок місяця о 16.00.

P2062258Чекаємо на вас наступного Дня відкритих дверей ХНУМГ імені О.М. Бекетова в форматі Open Space, який відбудеться 16 квітня 2016 року.

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова – «Ми знаємо, як створювати міста!»

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 244 гостей та користувачі відсутні