073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Наумова 13 квітня 2016 року в Національному університеті харчових технологій м. Київа відбулася підсумкова науково-практична конференція Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Готельно-ресторанна справа» 2015/16 н.р.

Проведенню підсумкової конференції передувало попереднє рецензування робіт конкурсною галузевою комісією, за результатами якого були визначені претенденти на перемогу і запрошені до участі в підсумковій конференції для захисту своїх наукових досліджень.

З 31-єї роботи, що були подані на Конкурс, на перемогу претендували сім кращих робіт студентів вищих навчальних закладів з усієї України. Наукова робота студентки групи МГКТС14-1 кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Наумової Світлани Сергіївни на тему «Формування іміджу готельного підприємства (на прикладі готелю «Прем’єр Готель Аврора» м. Харків)» посіла ІІІ місце. Науковий керівник – канд. екон. наук, доц. Влащенко Наталія Миколаївна – нагороджена грамотою за активну участь у роботі цього Конкурсу.

Грамота ВлащенкоДиплом Наумовой  

Бажаємо не зупинятися на досягнутому й успіхів у всіх починаннях!

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 79 гостей та користувачі відсутні