Навесная переправаЗ 27.09.2016 р. по 01.10.2016 р. на кафедрі Туризму і готельного господарства було зорганізоване урочисте святкування Тижня Туризму, яке традиційно проводиться в Університеті і приурочене до «Всесвітнього дня туризму». В рамках програми були проведені наступні заходи: круглий стіл «Туризм для всіх», інтелектуальна гра брейн-ринг на туристську тематику «Пакуй чемодани!», фотосесія «З любов’ю, Ваш туризм», святковий концерт, екскурсія «Слобожанське весілля», фотоконкурс «Моє туристське літо», конкурс студентських вітальних плакатів та День спортивного туризму.

День спортивного туризму був проведений 01.10.2016 р. в Григорівському бору (м. Харків) викладачами кафедри Туризму і готельного господарства та співробітникам туристсько-краєзнавчого відділу Центру дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради Харківської області.

В рамках заходу для студентів 1-ого курсу та гуртківців співробітниками обох навчальних закладів були зорганізовані змагання з техніки пішохідного туризму та низка конкурсів туристських навичок. Разом в даному заході прийняло участь понад 100 осіб. По закінченню команда-переможець спортивних змагань отримала солодкий приз, а всі учасники – величезний заряд бадьорості та оптимізму, яскраві враження, нові навички, знання нових туристських пісень, зміцнення дружніх стосунків та незабутній смак справжньої туристської каші!

Foto 1 Foto 3

Серед співробітників Центру для гуртківців та студентів працювали справжні професіонали спортивного туризму Харківського регіону: Попов Микола Михайлович – директор Центру дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради Харківської області, інструктор-методист пішохідного туризму, Кравченко Климентій Олександрович – керівник туристських гуртків, інструктор-методист пішохідного туризму, Димченко Ірина Іванівна – керівник туристського гуртка, Радченко Олександра Михайлівна – керівник туристського гуртка, Дроздов Володимир Миколайович – культорганізатор, Шостак Дмитро Леонідович – інструктор туризму, волонтер, Плетнев Денис Миколайович – психолог санаторної школи інтернату № 9, волонтер.

Від кафедри Туризму і готельного господарства в заході приймали участь: доц. Абрамов В. В., доц. Погасій С. О., доц. Поколодна М. М., ст. викл. Кравець О.М., ст. викл. Тонкошкур М.В., ст. викл. Рябев А. А., ас. Гордієнко Т. В., ст. лаборант Гардаушенко Н. А.

Конкурс турпесни Разжигание костра

Слід відзначити, що даний захід був не першим, який здійснюється Кафедрою разом з Центром на основі договору про співробітництво і є гарним прикладом плідної співпраці робітників освіти, яка сприяє досягненню найбільших результатів у навчанні та вихованні, зміцненні фізичного здоров’я та професійної орієнтації молоді. З цієї нагоди Ректорат Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова підготував лист-подяку співробітникам туристсько-краєзнавчого відділу Центру дитячої та юнацької творчості №2 Харківської міської ради Харківської області та особисто його директору – Попову Миколі Михайловичу за відмінну підготовку та проведення спільного заходу з кафедрою Туризму і готельного господарства – «Дня спортивного туризму».

Foto 2

маг

На сайті Один гість та користувачі відсутні