82 конф 201726 квітня 2017 року відбулося засідання секції «Туризм і готельне господарство» Х-ої Всеукраїнської студентської науково-технічної конференції «Сталий розвиток міст» (82-ої студентської науково-технічної конференції ХНУМГ ім. О. М. Бекетова).

Доброю традицією для студентів кафедри Туризму і готельного господарства нашого Університету стала щорічна участь у Всеукраїнській студентській науково-технічній конференції «Сталий розвиток міст». Цього року на конференцію від Кафедри були подані 129 студентських доповідей.

На засіданні секції «Туризм і готельне господарство» у ході живої дискусії між студентами й викладачами Кафедри були підняті актуальні питання в області керування та інновацій в готельному і ресторанному бізнесі, санаторно-курортній справі й туризмі. Кращі доповіді були відзначені професорсько-викладацьким складом Кафедри, а студенти – нагороджені почесними грамотами і сувенірами.

Програма засідання секції «Туризм і готельне господарство»

№/ з/п П.І.Б. студента Курс Назва доповіді Науковий керівник

Пугач Марія Сергіївна

Розвиток туристського потенціалу Харківського регіону: туристська інфраструктура

проф., д-р екон. наук
Писаревський І. М.

2 Замараєва Милана Олегівна  5 Перспективи використання стратегічного управління на підприємствах України
ас. Писарева І. В.

Костіна Крістіна Миколаївна

Сучасні методи мотивації персоналу
в сфері готельного бізнесу

канд. екон. наук, доцент
Оболенцева Л. В.

Чуб
Карина
Віталіївна

Мотивація в туризмі як одна з найважливіших складових туристської діяльності

к-т техн. наук, доц. Погасій С. О.

Висоцька Вікторія Геннадіївна

Закордонний досвід мотивації персоналу туристських підприємств

к-т пед. наук, доц. Александрова С. А.

Коленко Віталій Дмитрович

Застосування психологічних інструментів в управлінні персоналом туристських підприємств

к-т пед. наук,
доц. Александрова С. А.
7 Динько
Діна Миколаївна

Впровадження системи навчання
на підприємстві туріндустрії

к-т пед. наук,
доц. Александрова С. А.
8 Левченко Вероніка Сергіївна 3

Проблемы развития туризма в Украине

доц. Абрамов В. В.
9 Калачян Крістіна Сейранівна 2 Молодіжний туризм як один із видів рекреаційної діяльності в Україні доц. Абрамов В. В.

Гладик Станіслав Валерійович

Формування корпоративного іміджу готелю

ст. викладач Кравець О. М.

Давидов Євген Олександрович

Використання безконтактних технологій в готельній індустрії

ас. Соколенко А. С.

Проведення заходу в котрий раз довело, що участь у науково-технічних і практичних конференціях надає студентам унікальну можливість не тільки апробувати проведені наукові дослідження й одержати думку експертів щодо їх глибини, новизни, використаної методології тощо, але й вдосконалити ораторські навички і побороти страх виступу перед аудиторією.

#tourism_kname

Konf 24   Konf 26