073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

 

Фото 2Це правило екскурсійного обслуговування виконується неухильно, і не має значення реальна це екскурсія чи учбова. Вже в котрий раз студенти кафедри Туризму і готельного господарства складають іспит з дисципліни «Організація екскурсійної діяльності» шляхом підготовки і проведення учбової екскурсії. Погода нам випала класна – по-справжньому зимова (просто-таки завірюха), – так, що молоді екскурсоводи на собі відчули усі складності професії.

 

 

Фото 1

На цей раз група на чолі зі своїми викладачами Гордіенко Тетяною Віталіївною, Рябєвим Антоном Анатолійовичем та Поколодною Марією Миколаївною готувала оглядову екскурсію центральною частиною міста.

Фото 3Фото 5

Фото 4

Зрозуміло, що студенти – народ творчий і охочий до усіляких цікавинок – так і з’явилась поряд з традиційними історико-архітектурними підтемами нова – сучасний стріт–арт відомого харків’янина Гам Лета.

Фото 6Фото 8

Фото 7

Традиційно не могли не зробити нашу екскурсію комплексною – на цей раз завітали до Харківського художнього музею – а там, як же до «Запорожців» в гості не зайти?!

Фото 9Фото 10

В цілому, не зважаючи на невеличкі недоліки, всі екзамен склали! Ось таке у нас, туристів, цікаве практично-орієнтоване навчання!

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 345 гостей та користувачі відсутні