премьер паласВ рамках програми ознайомчої практики для студентів 1-го курсу викладачами Кафедри Кравець О.М., Писаревою І.В., Соколенко А.С. та Угодніковою О.І. було організовано низку екскурсій по закладах готельно-ресторанного господарства та зустрічі з представниками галузі.

Директорка Центру міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Бібік Н.В. розповіла студентам про міжнародні можливості, які надає наш Університет: міжнародні освітні програми, курси іноземних мов, мовні клуби, культурно-освітні центри.

bibik

Менеджер з продажів туркомпанії "Mouzenidis Travel" Чумак А.С. розповів про особливості діяльності та основні напрямки роботи провідного грецького туроператора, спеціфіку роботи турменеджера у високому сезоні.

mouzwnidis 2

Студенти отримали унікальну можливість відвідати европейський хостел “Ride” з дизайнерським інтер'єром, інтерактивну країну професій «Франсильванія», познайомитись з власником «Шато Ледо», який розповів, як розпочинав роботу в ТРЦ «Французький бульвар».

хостел ride 2 франсильвания 2

Також студенти відвідали антикафе «7/9», ресторан паназіатської кухні «Мята Pre-Party bar», ресторан «Шато», НТЦ «Готель «Освіта», готель «Гостиний двір», готель «Вікторія», готель «Chichikov», «Premier Hotel Aurora» і дивовижні п’ятизіркові готелі: курортний готель «Superior Golf and Spa Resort» та «Premier Palace Нotel Kharkiv».

Aurora

Aurora 2

Chichikov

мята

антикафе 79 2

супериор гольф

Особливо приємно відмітити, що переважну кількість екскурсій від підприємств проводили випускники Кафедри, які поділилися з майбутнімі спеціалістами власними секретами побудови кар'єри в індустрії гостинності, тонкощами просування по кар'єрних щаблях, спеціфикою менеджменту емоцій та роллю командної роботи.

Кафедра Туризму і готельного господарства висловлює подяку керівникам підприємств за гостинність й унікальну можливість дізнатись, як працюють підприємства сервісу.

Докладніше>>

Обговорення ОПП