073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

премьер паласВ рамках програми ознайомчої практики для студентів 1-го курсу викладачами Кафедри Кравець О.М., Писаревою І.В., Соколенко А.С. та Угодніковою О.І. було організовано низку екскурсій по закладах готельно-ресторанного господарства та зустрічі з представниками галузі.

 

Директорка Центру міжнародної діяльності та освіти ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Бібік Н.В. розповіла студентам про міжнародні можливості, які надає наш Університет: міжнародні освітні програми, курси іноземних мов, мовні клуби, культурно-освітні центри.

bibik

Менеджер з продажів туркомпанії "Mouzenidis Travel" Чумак А.С. розповів про особливості діяльності та основні напрямки роботи провідного грецького туроператора, спеціфіку роботи турменеджера у високому сезоні.

mouzwnidis 2

Студенти отримали унікальну можливість відвідати европейський хостел “Ride” з дизайнерським інтер'єром, інтерактивну країну професій «Франсильванія», познайомитись з власником «Шато Ледо», який розповів, як розпочинав роботу в ТРЦ «Французький бульвар».

хостел ride 2 франсильвания 2

Також студенти відвідали антикафе «7/9», ресторан паназіатської кухні «Мята Pre-Party bar», ресторан «Шато», НТЦ «Готель «Освіта», готель «Гостиний двір», готель «Вікторія», готель «Chichikov», «Premier Hotel Aurora» і дивовижні п’ятизіркові готелі: курортний готель «Superior Golf and Spa Resort» та «Premier Palace Нotel Kharkiv».

Aurora

Aurora 2

Chichikov

мята

антикафе 79 2

супериор гольф

Особливо приємно відмітити, що переважну кількість екскурсій від підприємств проводили випускники Кафедри, які поділилися з майбутнімі спеціалістами власними секретами побудови кар'єри в індустрії гостинності, тонкощами просування по кар'єрних щаблях, спеціфикою менеджменту емоцій та роллю командної роботи.

Кафедра Туризму і готельного господарства висловлює подяку керівникам підприємств за гостинність й унікальну можливість дізнатись, як працюють підприємства сервісу.

Докладніше>>

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 159 гостей та користувачі відсутні