073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

СертифікатДоцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Ю.В. склала мовний тест Cambridge ВЕС на рівень С1.

 

Кембриджські екзамени з англійської мови (Cambridge English) належать до групи найвідоміших екзаменів з англійської мови для іноземців, розроблені Кембриджським університетом. Кембриджські сертифікати, які отримують кандидати, що успішно склали ці іспити, визнаються багатьма міжнародними університетами та компаніями як підтвердження стандартів володіння англійською мовою.

Доцент кафедри Туризму і готельного господарства Краснокутська Юлія Вадимівна успішно склала екзамен Cambridge BEC (Business English Certificates), спрямованого на оцінювання ділової англійської мови, та отримала сертифікат рівня С1 згідно Загальноєвропейським компетенціям володіння іноземною мовою (CEFR).

Екзамен проводився на базі Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, визнаного Кембриджським університетом як Центр оцінювання рівня володіння діловою англійською мовою.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 210 гостей та користувачі відсутні