1.21.11 min21 листопада 2018 року на факультеті Менеджменту ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася відкрита лекція д-ра Мегді Атталла, професора Школи бізнесу та готельного господарства міста Люцерна (Швейцарія), що є провідним закладом вищої освіти Швейцарії у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

Д-р Мегді Аттала представляє декілька міжнародних вищих навчальних закладів. Він є регіональним директором з маркетингу та деканом факультету для іноземних студентів в Benedict Education Group, м.Цюріх, Швейцарія; професором маркетингу та стратегічного розвитку у Швейцарській школі бізнесу, м. Цюріх, а також доцентом кафедри продаж, маркетингу, туризму, економіки та дозвілля у Міжнародному центрі кар'єри у галузі готельного бізнесу, м. Люцерна, Швейцарія.

2.21.11 min

Під час лекції професор Атталла висвітлив перспективи працевлаштуванням майбутніх фахівців у міжнародному туристському бізнесі, обговорив зі студентами вимоги до співробітників, що працюють у сфері гостинності.

3.21.11 min

У ході спілкування з викладачами факультету Менеджменту були розглянуті питання різниці у підходах до вищої освіти у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та Швейцарії, а також досягнуто попередньої домовленості про встановлення співробітництва між нашим Університетом та Школою бізнесу та готельного господарства міста Люцерна, Швейцарія.

#ХНУМГ_CIRE #BeketovUni #tourism_kname

Обговорення ОПП