073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

1.21.11 min21 листопада 2018 року на факультеті Менеджменту ХНУМГ ім. О.М. Бекетова відбулася відкрита лекція д-ра Мегді Атталла, професора Школи бізнесу та готельного господарства міста Люцерна (Швейцарія), що є провідним закладом вищої освіти Швейцарії у галузі готельно-ресторанного бізнесу.

 

Д-р Мегді Аттала представляє декілька міжнародних вищих навчальних закладів. Він є регіональним директором з маркетингу та деканом факультету для іноземних студентів в Benedict Education Group, м.Цюріх, Швейцарія; професором маркетингу та стратегічного розвитку у Швейцарській школі бізнесу, м. Цюріх, а також доцентом кафедри продаж, маркетингу, туризму, економіки та дозвілля у Міжнародному центрі кар'єри у галузі готельного бізнесу, м. Люцерна, Швейцарія.

2.21.11 min

Під час лекції професор Атталла висвітлив перспективи працевлаштуванням майбутніх фахівців у міжнародному туристському бізнесі, обговорив зі студентами вимоги до співробітників, що працюють у сфері гостинності.

3.21.11 min

У ході спілкування з викладачами факультету Менеджменту були розглянуті питання різниці у підходах до вищої освіти у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу в Україні та Швейцарії, а також досягнуто попередньої домовленості про встановлення співробітництва між нашим Університетом та Школою бізнесу та готельного господарства міста Люцерна, Швейцарія.

#ХНУМГ_CIRE #BeketovUni #tourism_kname

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 130 гостей та користувачі відсутні