ХНУМГ ім. О.М. БекетоваМагістрантка Костіна Крістіна виступила на пленарному засіданні Всеукраїнської науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих вчених «Перспективи розвитку територій», яка відбулась 22-23 листопада в ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.

Тема доповіді: «Маркетингові технології формування іміджу міста Харкова».

Науковий керівник: к-т екон, наук, доц. Оболенцева Лариса Володимирівна.

Основні тематичні напрями Конференції - актуальні питання, які стосуються регіонального розвитку у системі державного управління та місцевого самоврядування; економічних, інформаційних, екологічних та соціальних аспектів розвитку територій; управління проектами та програмами розвитку територій тощо.

Організаторі проведення - Рада молодих вчених ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, а також: Одеський національний університет імені І. І. Мечникова, Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

маг

На сайті Один гість та користувачі відсутні