туризм27-30 листопада 2018 року представники кафедри Туризму і готельного господарства взяли участь у ІІІ-ій Міжнародній науково-практичній конференції «Пріоритети наукових досліджень: теоретична та практична цінність», що пройшла у Вищій школі бізнесу – Університеті Нешинал-Луїс у місті Новий Сонч, Польща.

Кафедру Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представили: ст. викл. Писарева І. В. — з доповіддю на тему «Tourist Resources Development by the Public-Private Partnership (Розвиток туристичних ресурсів за рахунок державно-приватного партнерства)» та магістрантка 2 курсу спеціальності «Менеджмент» Костіна К. — із доповіддю на тему «Стратегія формування іміджу території».

ХНУМГ IMG 20181128 180111 01 min IMG 20181128 133801 min

У конференції прийняли участь дослідники з країн ЄС, України, Білорусі, Молдови, Грузії.

маг