073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Фото 1У неділю, 16 грудня, студенти кафедри Туризму і готельного господарства проводили учбову тематичну екскурсію на тему «Прогулянка садом Шевченко». Така форма складання екзамену вже стала традиційною для дисципліни «Організація екскурсійної діяльності».

На цей раз група на чолі з незмінними викладачами - Татьяна Гордиенко, Рябєвим Антон Анатольевич та Мария Поколодная апробували маршрут по Саду Шевченка для його подальшого застосування для проведення інклюзивних екскурсій для осіб з вадами зору.

Слід відзначити високий рівень підготовки студентів та їхню креативність до підходу у викладенні підтем екскурсії. При їх висвітленні прослуховували музичні уривки, читали вірші, знайомилися з якісно підготовленими наочними матеріалами з «портфеля екскурсовода», виконували завдання екскурсовода.

Фото 2 Фото 5

Фото 3 Фото 4

Фото 8 Фото 10

Зрозуміло, що екзамен всі скали на «відмінно»! Проте, результатом нашої зустрічі стали і нові завдання щодо вдосконалення текстів, послідовності подачі основних питань підтем, відпрацювання особливих елементів техніки, збагачення матеріалів «портфеля екскурсовода» необхідними об’ємними фігурами. Дуже хочеться мати в ньому об’ємну модель пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко, оскільки цей об’єкт є найбільш складним для одного лише слухового сприйняття. Сподіваємося, що все вийде і нам разом вдасться здійснити цей сміливий та відповідальний задум!

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 415 гостей та користувачі відсутні