Фото 1У неділю, 16 грудня, студенти кафедри Туризму і готельного господарства проводили учбову тематичну екскурсію на тему «Прогулянка садом Шевченко». Така форма складання екзамену вже стала традиційною для дисципліни «Організація екскурсійної діяльності».

На цей раз група на чолі з незмінними викладачами - Татьяна Гордиенко, Рябєвим Антон Анатольевич та Мария Поколодная апробували маршрут по Саду Шевченка для його подальшого застосування для проведення інклюзивних екскурсій для осіб з вадами зору.

Слід відзначити високий рівень підготовки студентів та їхню креативність до підходу у викладенні підтем екскурсії. При їх висвітленні прослуховували музичні уривки, читали вірші, знайомилися з якісно підготовленими наочними матеріалами з «портфеля екскурсовода», виконували завдання екскурсовода.

Фото 2 Фото 5

Фото 3 Фото 4

Фото 8 Фото 10

Зрозуміло, що екзамен всі скали на «відмінно»! Проте, результатом нашої зустрічі стали і нові завдання щодо вдосконалення текстів, послідовності подачі основних питань підтем, відпрацювання особливих елементів техніки, збагачення матеріалів «портфеля екскурсовода» необхідними об’ємними фігурами. Дуже хочеться мати в ньому об’ємну модель пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченко, оскільки цей об’єкт є найбільш складним для одного лише слухового сприйняття. Сподіваємося, що все вийде і нам разом вдасться здійснити цей сміливий та відповідальний задум!

Обговорення ОПП