IMG 2682Вітаємо з перемогою у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа» студентку 3 курсу кафедри Туризму і готельного господарства!

Наукова робота Гомонець Таміли Володимирівни за темою «Дослідження проблематики оцінювання якості готельних послуг» здобула 2 місце серед 43 робіт.

Науковий керівник д.е.н., доцент Богдан Наталія Миколаївна отримала подяку організаторів Конкурсу за підготовку переможця ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Готельно-ресторанна справа». Декана факультета Менеджменту Писаревського Іллю Матвійовича було відзначено грамотою за професійну роботу у складі конкурсної галузевої комісії Конкурсу.

IMG 26842photo 2019 04 24 18 35 35

Підсумкова конференція відбулася 17 квітня на базі Одеської національної академії харчових технологій.

маг