073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

BalandinaPolchaninova8-9 травня 2019 року викладачі кафедри Туризму і готельного господарства доц., к.е.н. Баландіна Ірина Сергіївна та Полчанінова Ірина Леонідівна взяли участь в Міжнародній науковій конференції «Сучасні проблеми в бізнесі, менеджменті та економіці», що проводиться щорічно з 2011 року в м. Вільнюс, Литва.

Викладачі Кафедри представили доповідь на тему «Recreation capacity of Ukraine’s regions, strategic goals of its usage and building», де розкрили проблемні питання рекреації в Україні та запропонували механізм управління та сталого розвитку рекреаційного потенціалу країни.

Balandina certificate Polchaninova certificate

Організатори конференції: Технічний університет Вільнюса ім. Гедімінаса (Литва), Ризький технічний Університет (Латвія), Талліннський університет технологій (Естонія), Білостоцький університет технологій (Польща), Краківський університет економіки (Польща), Римський университет III (Італія).

Тематика конференції пов’язана з сучасними проблемами економіки та менеджменту, управлінням розвитком сучасних організацій, дигіталізацією бізнес-процесів. У роботі конференції, крім організаторів, прийняли участь науковці з Великобританії, Греції, Румунії, Китаю, Німеччини, США, Чехії та інших країн.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 183 гостей та користувачі відсутні