СтажуванняЗ 10 по 15 вересня 2019 року викладачі і представники українських ЗВО пройшли стажування у Varna University of Management (м. Варна, Болгарія). У підвищенні кваліфікації з академічних досліджень та освіти під назвою «Стратегії вищої освіти в області технологічних інновацій в глобальному контексті зміни соціальних потреб» взяли участь близько 60 представників професорсько-викладацького складу ЗВО з міст Харків, Київ, Дніпро, Запоріжжя, Суми. До складу делегації від Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова увійшло 6 представників професорсько-викладацького складу кафедри Туризму та готельного господарства:

завідувач кафедри канд. екон. наук, доцент Оболенцева Лариса Володимирівна, канд. педагог. наук, доцент Александрова Світлана Анатоліївна, канд. екон. наук, доцент Андренко Ірина Борисівна, канд. геогр. наук, доцент Поколодна Марія Миколаївна, канд. екон. наук, доцент Полчанінова Ірина Леонідівна, канд. екон. наук, доцент Рябєв Антон Анатолійович.

Протягом стажування відбулися різноманітні наукові заходи – брифінги, семінари, дискусії, зокрема:

• Глобальний освітній простір: інноваційні методи і технології у вищій освіті в контексті глобального світу;
  • Глобальна освіта: особливості, труднощі, шляхи вирішення;
  • Глобальні цінності і вища освіта;
  • Система «м’яких» вмінь і їх застосування в глобальному освітньому контексті;
  • Особистість викладача у вищих навчальних закладах. Методи створення професійної ідентичності;
  • Глобальний студент: співробітник і партнер в глобальній вищій освіті. Моделі освітньої взаємодії.
  • Заняття изображение viber 2019 09 19 10 46 14

Також викладачі Університету прийняли участь у панельних дискусіях Круглого столу «Вища освіта і майбутнє»:

1. Університет – місце глобального партнерства (методи взаємодії у вищій освіті);
  2. Університет – простір нових цінностей для міжкультурного спілкування;
  3. Університет – джерело нової культури сучасного професіонала;
  4. Роль вченого і академічного викладача в розвитку професійної ідентичності фахівця.

Після закінченню стажування всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка.

Сертифікат Оболенцева Сертифікат Андренко Сертифікат Полчанінова

маг