073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

DSC027132 жовтня 2019 р. згідно з планом роботи кафедри Туризму і готельного господарства на 2019/20 рр. відбувся науково-методичний семінар канд. екон. наук, доцента  Влащенко Наталії Миколаївни.

Методичний семінар був розрахований на фахівців у сфері туризму, готельного господарства та рекреації, а також на студентів Кафедри, які готуються до написання дипломних робіт бакалаврського та магістерського рівня.

DSC02718 2 DSC02722 DSC02715

На семінарі обговорювалися питання еволюції структури управління сферою туризму та курортів на державному та регіональному рівнях та відповідні зміни в законодавстві, які відбувалися протягом останніх п’яти років.

На основі проведеного аналізу запропоновано методичні положення щодо напрямів розвитку туристсько-рекреаційної діяльності, враховуючи специфічні особливості її функціонування. Запропоновано зазначені положення більш досконально дослідити в процесі дипломного проектування на бакалаврському та магістерському рівнях, а викладачам кафедри планувати тематику дипломних робіт з урахуванням сучасних тенденцій розвитку туристсько-рекреаційної діяльності в Україні.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 166 гостей та користувачі відсутні