DSC027132 жовтня 2019 р. згідно з планом роботи кафедри Туризму і готельного господарства на 2019/20 рр. відбувся науково-методичний семінар канд. екон. наук, доцента  Влащенко Наталії Миколаївни.

Методичний семінар був розрахований на фахівців у сфері туризму, готельного господарства та рекреації, а також на студентів Кафедри, які готуються до написання дипломних робіт бакалаврського та магістерського рівня.

DSC02718 2 DSC02722 DSC02715

На семінарі обговорювалися питання еволюції структури управління сферою туризму та курортів на державному та регіональному рівнях та відповідні зміни в законодавстві, які відбувалися протягом останніх п’яти років.

На основі проведеного аналізу запропоновано методичні положення щодо напрямів розвитку туристсько-рекреаційної діяльності, враховуючи специфічні особливості її функціонування. Запропоновано зазначені положення більш досконально дослідити в процесі дипломного проектування на бакалаврському та магістерському рівнях, а викладачам кафедри планувати тематику дипломних робіт з урахуванням сучасних тенденцій розвитку туристсько-рекреаційної діяльності в Україні.

Обговорення ОПП