073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

photo 2019 10 11 16 18 33

10 жовтня 2019 р. на кафедрі Туризму і готельного господарства відбувся методичний семінар, присвячений технології розробки плану видання навчально-методичної літератури викладачами кафедри за допомогою інформаційних ресурсів ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Основний доповідач доцент, канд. техн. наук Погасій С. О. детально розглянув алгоритм планування видання навчально-методичної літератури викладачами Кафедри та процес формування плану по кафедрі за допомогою можливостей, які надаються цифровим репозиторієм Університету. Доповідь супроводжувалась демонстрацією презентації, яка відображала дії викладачів на всіх етапах планування видання навчально-методичної літератури. Після закінчення доповіді Погасій С. О. відповів на численні запитання молодих викладачів Кафедри.

photo 2019 10 11 16 17 43 photo 2019 10 11 16 17 39

В обговоренні проф., доктор екон. наук Писаревський І. М. розповів про особливості розробки плану видання навчально-методичної літератури по Кафедрі на 2020 р., обумовлені впровадженням нових навчальних планів для студентів 1-го курсу спеціальностей «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Менеджмент готельного курортного і туристського сервісу».

Семінар було проведено з метою підвищення ефективності та зменшення трудомісткості виконання викладачами Кафедри робіт з планування видання навчально-методичної літератури, спрощення підготовки звітів про стан методичного забезпечення при переобранні та укладанні контрактів.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 89 гостей та користувачі відсутні