073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

216.10.2019 року відбулася відкрита лекція з дисципліни «Екскурсознавство» к. геогр. н., доцента кафедри туризму і готельного господарства Поколодної М.М.. відповідно до програми курсу тема лекції: «Екскурсійна теорія: Сутність, структура та класифікація екскурсій». На лекції були розглянуті наступні питання: Сутність екскурсії та її основні аспекти та функції екскурсії; Екскурсія як продукт. 

Основні та додаткові послуги на екскурсіях. Програма екскурсійного обслуговування; Основні споживчі властивості екскурсійного продукту та загальні вимоги до екскурсійних послуг; Ознаки екскурсії: загальні і специфічні; Структурна схема екскурсії.

3

Матеріал було подано жваво, з використанням сучасних інноваційних методів та з прикладами з власної екскурсійної практики, з опорою на вже існуючі знання та досвід студентів, зокрема їх неодноразової участі в екскурсійних поїздках зорганізованих кафедрою. Відчувався тісний контакт лектора з аудиторією та залученість студентів у процес пізнання та опанування нової теми.
Запрошуємо взяти участь у

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 90 гостей та користувачі відсутні