IMG 89155 листопада 2019 року ст. викладач кафедри Туризму і готельного господарства, начальник відділу Корпоративних комунікацій і PR ХНУМГ ім. О.М. Бекетова Кравець О.М. виступила перед учасниками регіонального етапу програми особистісного і професійного розвитку «Державотворець», який об’єднав найактивнішу молодь міста Харкова та Харківської області.

Під час виступу в Українській академії лідерства на тему «Комунікація соціальних змін на рівні громади» Ольга Кравець разом з учасниками програми розглянули поняття та види комунікації, типи медіа, особливості і складові формування цифрового інтелекту, основні вимоги до вибудови цифрової громадянської ідентичності, наслідки цифрового сліду в реальному житті, формування комунікативних навичок сучасного громадянина в умовах цифрової трансформації держави. Визначили, як за допомогою критичного мислення фільтрувати дані в умовах лавиноподібного потоку інформації, переваги та ефективність віртуальної співпраці. На основі аналізу досвіду ведення сайтів і представництв у соцмережах визначили пріоритетні напрямки для розвитку ОТГ у віртуальному просторі. Також Ольга Миколаївна розповіла, як використовувати останні тренди в комунікаціях для побудови ефективного професійного образу майбутнього державотворця.

IMG 8916 IMG 8918 IMG 8899

Рівень запитань та зацікавленості темою підтвердив, що наша проактивна молодь — найпотужніший ресурс до змін!

Довідково: Програма особистісного і професійного розвитку «Державотворець» була створена в 2018 році та відбувалась на національному рівні у форматі стажування в органах державної влади. Випускниками програми стали 100 молодих людей із усіх областей України. У травні 2019 року програму розширено з метою ознайомлення з функціонуванням не лише органів державної влади, а й бізнесу, громадського сектору, міжнародних інституцій, засобів масової інформації та їх впливу на процеси державотворення.

Мета програми — розвиток відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молоді, здобуття теоретичних та практичних знань та навичок про діяльність державних інституцій, організацій громадянського суспільства та бізнесу.

маг