photo 2019 12 04 17 12 2820 листопада у Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова відбулась V Всеукраїнська науково-практична конференція «Спадщина університету. Історія. Освіта. Наука. Культура. Особистість» з нагоди Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку.

Під час урочистого заходу ректор ХНУМГ ім. О. М. Бекетова Бабаєв Володимир Миколайович вручив дипломи про присвоєння наукових звань та наукових ступенів викладачам Університету.

Щиро вітаємо завідуючу кафедри Туризму і готельного господарства, доц. Оболенцеву Ларису Володимирівну з присвоєнням наукового ступеня доктора економічних наук, а асистента Євдокімова Олександра Валерійовича – кандидата економічних наук!

photo 2019 12 04 17 12 28 2

Успіхів у роботі та наукових звершень!

маг