Кравець О.М.25-28 січня 2020 року в Києві ст. викладач кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова пройшла навчання за міжнародною тренінговою програмою для тренерів «Управління в українських органах місцевого самоврядування для лідерів, менеджерів середньої ланки, фахівців державної служби».

Учасниками тренінгу, організованого Програмою Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) у співпраці із Малопольською школою державного управління при Краківському університеті економіки (MSAP/UEK, Польща) – партнер Програми USAID DOBRE, стали 170 представників 19 закладів освіти у галузі державного управління. Під час занять і спільних дискусій польські та українські фахівці обговорювали актуальні питання у галузі державного управління, місцевого економічного розвитку, бюджету та управління фінансовими ресурсами, соціальних комунікацій, встановлення зовнішніх партнерських зв’язків, проектного менеджменту та лідерства.

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова представили 11 викладачів. Серед них – начальник відділу корпоративних комунікацій і PR Університету Кравець Ольга Миколаївна. В рамках післядипломної сертифікатної програми «Менеджмент у закладах місцевого самоврядування України» вона викладатиме напрям «Соціальні комунікації та зовнішні партнерства».

Clipboard02IMG 1878IMG 1771

Упродовж наступних місяців з метою підготовки кадрів у сфері публічного адміністрування у закладах освіти із 7 цільових областей (Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Херсонській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській) Програми DOBRE заплановано реалізацію більш розширених тренінгів.

маг