турфорум ХНУМГ28 квітня 2020 року викладачі кафедри Туризму і готельного господарства ХНУМГ ім. О.М. Бекетова доц. Андренко І.Б., доц. Влащенко Н. М., доц. Полчанінова І. Л., доц. Поколодна М. М., ст. викл. Кравець О. М. взяли участь в онлайн-форумі «Туристичні практики – 2020», присвяченому популяризації внутрішнього туризму та відродженню туріндустрії після карантину.

Під час Форуму обговорювалися питання визначення нових тенденцій у туризмі в умоах пандемії, викликів і шляхів їх подолання. Також спілкувалися про становище гідів, оновлення  їх пропозицій туристам, ділилися порадами про те, як навчитися та навчити любити подорожі власною країною.

95060181 10221751893335890 9038592437722808320 n

Карантин-2020, його наслідки можна використати як додаткову промоцію туристського потенціалу України й пошуку задовлення оновлених потреб споживачів турпослуг. І робити це з оптимізмом, яким сповна зарядили спікери Форуму: глава Державного агентства з розвитку туризму Мар’яна Олеськів, представник громадської спілки «НТОУ» Іван Ліптуга, директор Тернопільського ТІЦ Тарас Ковальчук, директор ТІЦ міста Дрогобич Ігор Чава, глава «Гільдії професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Наталя Пирогова, директор департаменту маркетингу міста та туризму Вінницької міськради Олександр Вешелені і заступник начальника міського управління культури і туризму Катерина Литвин.

Все буде туризм!

маг