msemanar 13.11.14 1На кафедральному методичному семінарі, присвяченому магістерському та дипломному проектуванню за спеціальністю «Готельна і ресторанна справа» було розглянуто дискусійні питання щодо формулювання тем магістерськіх та дипломних проектів, їх структури та змісту окремих розділів.

У ході бурхливих дискусій було з'ясовано відповіді на проблемні питання магістерського і дипломного проектування, які виникли у процесі роботи зі студентами спеціальності «Готельна і ресторанна справа» у минулих та поточному періодах.

Прийняті на семінарі рішення та рекомендації будуть сприяти поліпшенню роботи викладачів і студентів та підвищенню якості випускних кваліфікаційних робіт студентів спеціальності «Готельна і ресторанна справа».

msemanar 13.11.14 2   msemanar 13.11.14 3

20 Вступ правила ХНУМГ