073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

30 січня 2015 в рамках ведення профорієнтаційної роботи співробітниками кафедри доц. Поколодною М.М. і ст. лаборантом Гардаушенко Н.М. була проведена презентація можливостей навчання в ХНУМГ ім. О. М. Бекетова та спеціальностей кафедри Туризму і готельного господарства серед випускників та студентів 3-го курсу ДВНЗ «Дніпропетровський транспортно-економічний коледж».

 

Слід відзначити, що наші навчальні заклади поєднує плідна багаторічна співпраця як по денній так і по заочній формі навчання: в цьому році вже вдруге випускники Коледжу отримали дипломи бакалаврів в ХНУМГ, а дехто продовжує навчання на освітньо-кваліфікаційному рівні «спеціаліст».

Викладачі кафедри Туризму і готельного господарства відзначають незмінно високий рівень підготовки молодших спеціалістів ДТрЕКу, які приходять на навчання до ХНУМГ і із задоволенням та цікавістю працюють зі студентами на заняттях, використовуючи нестандартні методики та підходи з урахуванням наявного рівня підготовки зазначеного контингенту студентів.

Педагогічний колектив кафедри Туризму і готельного господарства щиро дякує своїм колегам за традиційно щирий та теплий прийом, розумних, талановитих та дисциплінованих студентів і сподівається на подальшу плідну співпрацю в даному та багатьох можливих перспективних напрямах.

Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

маг

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 197 гостей та користувачі відсутні