073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

aleksandrovaАлександрова Світлана Анатоліївна

Доцент кафедри туризму та готельного господарства, кандидат педагогічних наук (з 2011 р.).

Закінчила:

-  Харківську державну академію міського господарства в 2000 році за спеціальністю «Економіка підприємства» (денна форма навчання), кваліфікація: економіст,

- Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова в 2016 році за спеціальністю «Туризмознавство» (заочна форма навчання), кваліфікація: спеціаліст з туризмо­знавства .

З 2002 по 2005 рік – працювала за спеціальністю (економіст).

З 2005 року викладач кафедри туризму та готельного господарства Харківського національного університету міського господарства, пошукувач Харківського педагогічного університету імені Г.С. Сковороди.

В 2010 році захистила дисертацію за спеціальністю 13.00.04 - теорія і методика професійної освіти на тему  «Формування професійно-комунікативної компетентності майбутніх фахівців підприємств туристської індустрії».

В 2013 року присвоєно звання доцента кафедри туризму і готельного господарства.

Викладає навчальні курси « Економіка підприємства», «Професійна комунікативна компетентність», «Технологія готельної справи», «Рекреалогія», «Наукові дослідження в туріндустрії».

Наукові інтереси: формування професійної компетентності студентів, міжкультурні комунікації, управління персоналом.

Автор більше 145 публікацій, з них  27 статей у фахових виданнях, затверджених ВАК України, 1 стаття у Scopus, 4 колективні монографії, 1 підручник (два перевидання) та 1 навчальний посібник, участь у 45 наукових конференціях, більше 65 праць навчально-методичного характеру. Розроблено та впроваджено 3 дистанційних курса.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 145 гостей та користувачі відсутні