073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

pokolodnaПоколодна Марія Миколаївна  – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму і готельного господарства, заступник завідувача кафедри по спеціальності «Туризм».

         В 1999 році закінчила геолого-географічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію економіко-географа, фахівця  зовнішньоекономічної діяльності, викладача. Надалі навчалася в стаціонарній аспірантурі ХНУ ім. В.К. Каразіна.

         В 2002 році розпочала викладацьку діяльність на посаді викладача кафедри соціально-економічної географії та рігонознавства геолого-географічного факультету ХНУ ім. В.К. Каразіна.

         В травні 2003 року захистила  дисертацію на тему: “Рекреаційні ресурси Харківської області, їх географічна характеристика та раціональне використання ” і здобула науковий ступінь кандидата географічних наук зі спеціальності  11.00.11 – Конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

З 2003 по 2005 рік працювала на кафедрі менеджменту соціально-культурної діяльності  Харківської державної академії культури.

В березні 2004 року отримала диплом лауреата міського конкурсу “Молода людина року – 2003”  в номінації “Наукова діяльність”.

В травні 2004 року закінчила навчання на факультеті підвищення кваліфікації туристсько – екскурсійних кадрів при Інституті туризму Федерації професійних спілок України і здобула кваліфікацію «екскурсовод».

         З 2005 року і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету ім. О.М. Бекетова.

Поколодна М.М. є членом науково-методичної підкомісії № 242 «Туризм» науково-методичної комісії № 14 з транспорту та сервісу, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 375 від 06 квітня 2016 р.

Поколодна М.М. веде активну методичну та наукову роботу. Вона є співатором підручників і навчальних посібників  з грифом МОН МСУ – «Організація  туризму», «Туристське країнознавство», «Туристське краєзнавство», «Рекреаційні комплекси» , автором посібнику  «Рекреаційна географія», «Організація екскурсійної діяльності» а також є розробником і викладачем таких  курсів як : «Організація екскурсійної діяльності», «Туристичні ресурси України», «Географія туризму», «Рекреаційна географія», «Екскурсологія»  та ін. В цілому за результатами наукової діяльності опубліковано понад 150 наукових та науково-методичних публікацій.

Поколодна М.М. - дипломований екскурсовод  та  член Всеукраїнської асоціації гідів. Також Поколодна М.М. є  членом - кореспондентом Академії дитячо-юнацького туризму і краєзнавства; членом Харківського обласного туристсько-спортивного союзу.

Марія Миколаївна постійно підвищує кваліфікацію, приймає участь у тренінгових програмах, наукових конференціях,  здійснює керівництво  студентською науковою діяльністю, приймає участь в профільних  конкурсах студентських наукових робіт та Олімпіаді по спеціальності «Туризм» в якості члена журі.  

Наукові інтереси:

- Організація та інноваційні процеси в екскурсійному обслуговуванні;

- Географія, потенціал, оцінка та раціоналізація використання туристських ресурсів України і світу;

- Розробка стандартів вищої освіти спеціальності  «Туризм»;

- Розвиток спеціалізованих видів туризму  та краєзнавства.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 91 гість та 0 користувачів