073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

pokolodnaПоколодна Марія Миколаївна  – кандидат географічних наук, доцент кафедри туризму і готельного господарства, заступник завідувача кафедри по спеціальності «Туризм».

         В 1999 році закінчила геолого-географічний факультет Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, отримала диплом з відзнакою та здобула кваліфікацію економіко-географа, фахівця  зовнішньоекономічної діяльності, викладача. Надалі навчалася в стаціонарній аспірантурі ХНУ ім. В.К. Каразіна.

         В 2002 році розпочала викладацьку діяльність на посаді викладача кафедри соціально-економічної географії та рігонознавства геолого-географічного факультету ХНУ ім. В.К. Каразіна.

         В травні 2003 року захистила  дисертацію на тему: “Рекреаційні ресурси Харківської області, їх географічна характеристика та раціональне використання ” і здобула науковий ступінь кандидата географічних наук зі спеціальності  11.00.11 – Конструктивна географія і раціональне використання природних ресурсів.

З 2003 по 2005 рік працювала на кафедрі менеджменту соціально-культурної діяльності  Харківської державної академії культури.

В березні 2004 року отримала диплом лауреата міського конкурсу “Молода людина року – 2003”  в номінації “Наукова діяльність”.

В травні 2004 року закінчила навчання на факультеті підвищення кваліфікації туристсько – екскурсійних кадрів при Інституті туризму Федерації професійних спілок України і здобула кваліфікацію «екскурсовод».

         З 2005 року і по теперішній час працює на посаді доцента кафедри туризму і готельного господарства Харківського національного університету ім. О.М. Бекетова.

Поколодна М.М. є членом науково-методичної підкомісії № 242 «Туризм» науково-методичної комісії № 14 з транспорту та сервісу, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 375 від 06 квітня 2016 р.

Поколодна М.М. веде активну методичну та наукову роботу. Вона є співатором підручників і навчальних посібників  з грифом МОН МСУ – «Організація  туризму», «Туристське країнознавство», «Туристське краєзнавство», «Рекреаційні комплекси» , автором посібнику  «Рекреаційна географія», «Організація екскурсійної діяльності» а також є розробником і викладачем таких  курсів як : «Організація екскурсійної діяльності», «Туристичні ресурси України», «Географія туризму», «Рекреаційна географія», «Екскурсологія»  та ін. В цілому за результатами наукової діяльності опубліковано понад 150 наукових та науково-методичних публікацій.

Поколодна М.М. - дипломований екскурсовод  та  член Всеукраїнської асоціації гідів. Також Поколодна М.М. є  членом - кореспондентом Академії дитячо-юнацького туризму і краєзнавства; членом Харківського обласного туристсько-спортивного союзу.

Марія Миколаївна постійно підвищує кваліфікацію, приймає участь у тренінгових програмах, наукових конференціях,  здійснює керівництво  студентською науковою діяльністю, приймає участь в профільних  конкурсах студентських наукових робіт та Олімпіаді по спеціальності «Туризм» в якості члена журі.  

Наукові інтереси:

- Організація та інноваційні процеси в екскурсійному обслуговуванні;

- Географія, потенціал, оцінка та раціоналізація використання туристських ресурсів України і світу;

- Розробка стандартів вищої освіти спеціальності  «Туризм»;

- Розвиток спеціалізованих видів туризму  та краєзнавства.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 229 гостей та користувачі відсутні