073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

polchaninovaПолчанінова Ірина Леонідівна

Доцент кафедри Туризму і готельного господарства, кандидат економічних наук (з 2014 р.).

Закінчила Харківську державну академію міського господарства у 2003 році за спеціальністю «Менеджмент організацій» (спеціалізація «Менеджмент міжнародного туризму»), кваліфікація: магістр менеджменту організацій.

В 2003 р. – 2004 р. – асистент кафедри Економіки і управління в міському господарстві та будівництві факультету післядипломної освіти та заочного навчання Харківської державної академії міського господарства.

В 2004 р. – 2011 р. – асистент кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківській національної академії міського господарства;

В 2011 р. – 2015 р. – старший викладач кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова.

В 2014 р. захистила дисертацію на тему «Управління розвитком регіонального готельного комплексу».

З 2015 р і по теперішній час займає посаду доцента кафедри Туризму і готельного господарства факультету менеджменту Харківського національного університету міського господарства ім. О. М. Бекетова. Викладає навчальні курси: «Основи туризмознавства», «Рекреаційні комплекси світу», «Міжнародні стандарти обслуговування в засобах розміщення», «Менеджмент готельно-ресторанного господарства», «Екскурсознавство».

Наукові інтереси: менеджмент сфери гостинності, проблеми розвитку регіонального туризму, імплементація міжнародних стандартів гостинності в українську практику.

Автор 101 публікації, з них 73 наукового та науково-методичного характеру (у тому числі 1 підручник з грифом МОН України, 1 навчальний посібник, 22 статті у фахових виданнях України) та 28 праць навчально-методичного характеру. Розроблено та впроваджено 6 дистанційних курсів.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 306 гостей та користувачі відсутні