sokolenkoСоколенко Анна Сергіївна, асистент кафедри туризму і готельного господарства. Закінчила у червні 2010 року Харківську національну академію міського господарства і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент організацій». У листопаді 2010 року зарахована до аспірантури ХНУМГ імені О.М. Бекетова з відривом від виробництва на спеціальність 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка  та працювала за сумісництвом на кафедрі туризму і готельного господарства. В квітні 2015 року закінчила навчання в аспірантурі. З 2010 року по теперішній час працює асистентом кафедри туризму і готельного господарства. В 2018 році захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка  на тему «Відновлення трудового потенціалу регіонів в санаторно-курортних комплексах»

Опублікувано 22 наукових праць, з них 9 статейта 13  тез доповідей. 5 статей у фахових виданнях України, 1 – закордонна на англійській мові, 3 статті, які входять до науково метричних баз.

Викладає навчальні курси: «Організація ресторанного господарства» для студентів 3 курсу спеціальностей 242 «Туризм», 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Товарознавство» для студентів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Технологія продукції ресторанного господарства» для студентів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Інноваційні ресторанні технології» для студентів 5 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Розроблено 3 дистанційних курса.

Наукові інтереси: регіональна економіка; проблеми та перспективи розвитку сфери гостинності, ресторанний бізнес.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

КОНФЕРЕНЦІЇ

20 Вступ правила ХНУМГ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

 

На сайті 103 гостей та користувачі відсутні