073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

sokolenkoСоколенко Анна Сергіївна, асистент кафедри туризму і готельного господарства. Закінчила у червні 2010 року Харківську національну академію міського господарства і отримала диплом магістра з відзнакою за спеціальністю «Менеджмент організацій». У листопаді 2010 року зарахована до аспірантури ХНУМГ імені О.М. Бекетова з відривом від виробництва на спеціальність 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка  та працювала за сумісництвом на кафедрі туризму і готельного господарства. В квітні 2015 року закінчила навчання в аспірантурі. З 2010 року по теперішній час працює асистентом кафедри туризму і готельного господарства. В 2018 році захистила дисертацію за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка  на тему «Відновлення трудового потенціалу регіонів в санаторно-курортних комплексах»

Опублікувано 22 наукових праць, з них 9 статейта 13  тез доповідей. 5 статей у фахових виданнях України, 1 – закордонна на англійській мові, 3 статті, які входять до науково метричних баз.

Викладає навчальні курси: «Організація ресторанного господарства» для студентів 3 курсу спеціальностей 242 «Туризм», 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Товарознавство» для студентів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Технологія продукції ресторанного господарства» для студентів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»; «Інноваційні ресторанні технології» для студентів 5 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа». Розроблено 3 дистанційних курса.

Наукові інтереси: регіональна економіка; проблеми та перспективи розвитку сфери гостинності, ресторанний бізнес.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

logo tour kname

Університет у соцмережах

Kname facebook instagram

Обложки для Facebook

Обговорення ОПП

КОНФЕРЕНЦІЇ

Довідник першокурсника ХНУМГ 2019

Угода на пр

Підписка на новини

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ

На сайті 199 гостей та користувачі відсутні