073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Історія Кафедри

Кафедра ММГХ 1996

До створення кафедри Туризму і готельного господарства підготовку спеціалістів з туризму та готельного господарства в Університеті вела кафедра Менеджменту і маркетингу в міському господарстві, де фактично вперше в Україні була відкрита спеціалізація «Міжнародний туризм» і «Менеджмент готельного, курортного та туристскього сервісу».

У зв’язку зі стрімким розвитком туризму і готельної інфраструктури, зростанням потреби у висококваліфікованих кадрах у сфері туристського та готельного бізнесу та створенням спеціальностей «Туризм» та «Готельне господарство» згідно наказу ректора Академії міського господарства №123-01 від 29 грудня 2002 року кафедра Менеджменту та маркетингу у міському господарстві була реорганізована, у результаті чого була відділена кафедра Туризму і готельного господарства – перша у Східній Україні.

У період 2003-2005 рр. першим завідувачем кафедри Туризму і готельного господарства був відомий науковець, доктор економічних наук, професор Ковалевський Георгій Валентинович. 

АбрамовВВjpgДо складу нової Кафедри увійшли вихованці Академії, викладачі з багаторічним досвідом викладацької та науково-дослідної роботи. Серед них і донині працює на Кафедрі: Валерій Володимирович Абрамов – чемпіон ЦС ДСТ «Спартак» (1969 р.), суддя першої категорії з техніки туризму та спортивного орієнтування (1979 р.), старший інструктор-методист (1988 р.), відповідальний секретар Харківського обласного туристського спортивного союзу (з 1990 р.), майстер спорту СРСР з туризму (1991 р.), старший інструктор-методист з туризму, голова Ревізійної комісії Туристсько-спортивного союзу України (з 1997 р.), доцент, почесний професор Переяслав-Хмельницького державного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди.

З 2005 по 2007 роки Кафедру очолювала Лариса Анатоліївна Нохріна – кандидат техні чних наук, доцент, член науково-методичної комісії Міністерства науки і освіти України за напрямом «Менеджмент» (підсекція «Менеджмент готельно-ресторанного бізнесу та туризму»), член Української асоціації розвитку менеджменту і бізнес-освіти (УАРМБО).

Состав Кафедры-2006

З 2007 і по 2018 роки завідувачем Кафедри був Писаревський Ілля Матвійович – професор, доктор економічних наук, академік Академії будівництва України, почесний працівник податкової служби України.

З 2018 і по теперішній час завідувачем Кафедри є доктор економічних наук, доцент Оболенцева Лариса Володимирівна.

В цілому, в професорсько-викладацький склад Кафедри входять: 4 доктора економічних наук і професора, 19 кандидатів наук і доценти, 14 старших викладачів і асистентів.Состав кафедры

На даний момент на Кафедрі викладається більше 80 дисциплін, забезпечених навчально-методичною літературою, а також дистанційними курсами. Більше 90% викладачів Кафедри мають сертифікати ЦДО. 

Усі викладачі Кафедри систематично підвищують кваліфікацію. Здійснюється оновлення складу Кафедри шляхом прийому на роботу провідних фахівців підприємств і огранізацій сфери туризму та готельно-ресторанного бізнесу, а також кращих випускників Університету, які закінчили навчання з відзнакою.

Перший випуск фахівців на Кафедрі відбувся в 2003 році.


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 135 гостей та 0 користувачів

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Brandbook kuf3

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ