073 МГКТС

242 ГРС

242 ТУР

20

21

Дозвілля

ВМГКТС10-4 умовах інформатизації та глобалізації сучасного суспільства проблеми підвищення якості освіти, формування професійно підготовленою і соціально активної особистості особливо актуальні. Наразі вища школа покликана вирішувати не тільки завдання професійної освіти, а й особистісного розвитку сучасного студента.
Педагогічний процес у вищій школі системно і цілеспрямовано об'єднує навчальний і виховний процеси.

Экскурсия_ТУР11-1

Виховна робота здійснюється в навчальний та позанавчальний час, що вимагає особливої ​​уваги до організації дозвілля студентської молоді як організованої і змістовно наповненої активності студентів (груп або конкретного студента), покликаної здійснюватися відповідно до цілей рекреації та соціально-культурного розвитку на базі потреби в зміні характеру діяльності.
Студентський клуб, Спортивний комплекс, Наукова бібліотека, читальні зали, сучасні комп'ютерні аудиторії, Internet-центр, досвідчені й талановиті педагоги забезпечують можливість всебічного творчого розвитку особистості студента. 
Організовуються екскурсії по провідним готельним і ресторанним підприємствам, музеям як міста Харкова, так і по інших містах України, серед яких Київ, Львів, Одеса, Полтава, Кам'янець-Подільський, Крим і т.д.

Студенти Кафедри беруть участь у відвідуванні культурно-масових заходів, культурно-дозвільних установ, тематичних екскурсіях, туристських  походах і поїздках, професійно орієнтованих майстер-класах та тренінгах, а також заходах, присвячених розкриттю творчого потенціалу - літературних і музичних конкурсах, щорічних конкурсах «Студентський дебют», «Голос ХНУМГ» і «Міс та Містер Університету», спортивних заходах, турнірах і т.д.

Хеллоуин Мисс Университет-2013 Футбольная команда Университета 

Викладачі Кафедри постійно проводять культурно-просвітницьку роботу, спрямовану на ознайомлення іноземних студентів з Україною, її історією та культурною спадщиною.

      Хор ВГост МГКТС10-4 

На кафедрі Туризму і готельного господарства організацію студентського дозвілля курирують завідувач кафедри і куратори академічних груп.

 

 
  

   

 


Ми у соцмережах

facebook instagram twitter

photo 2021 01 01 18.03.37

На сайті 130 гостей та 0 користувачів

ЦДОК копия

КОНФЕРЕНЦІЇ

Угода на пр

Brandbook kuf3

vtour

Банківські реквізити ХНУМГ